Перелік послуг, що надаються власникам сервісної карти від СК «Арсенал Страхування»:

1. Безкоштовна евакуація автомобіля з місця ДТП.

У випадку якщо автомобіль Клієнта пошкоджений до такого ступеня, що він не може пересуватися самостійно в результаті ДТП (тільки після належного оформлення необхідних документів на місці ДТП, з обов’язковою фіксацією обставин ДТП), Клієнту буде організована безкоштовна евакуація на найближчу станцію технічного обслуговування, яка уповноважена на проведення ремонту та / або технічного обслуговування аналогічних автомобілів, або до місця безпечного зберігання.

Виключення: Послуга евакуації не надається у випадках якщо: розрядився акумулятор, пошкоджено колесо, закінчилось пальне.

Примітка: послуга надається безкоштовно лише 2 (два) рази за термін дії договору, в межах Ліміту вартості на одну евакуацію 1000,00грн. (одна тисяча грн. 00 коп.).

Якщо вартість евакуації перевищує Ліміт вартості однієї евакуації автомобіля, Клієнт сплачує перевищення над вказаним лімітом самостійно. У випадку повторного звернення, оплата послуги проводиться Клієнтом самостійно.

2. Заміна пошкодженого колеса.

Послуга надається в разі непередбачуваної ситуації, коли колесо автомобіля пошкоджено та необхідна його заміна.Клієнту буде організовано виїзд служби технічної допомоги, яка безкоштовно, допоможе замінити пошкоджене колесо на запасне колесо Клієнта.

Організація доставки або ремонту запасного колеса, у випадку якщо раптово було пошкоджено колесо, а запасне вже використано *.* Вартість доставки на ремонт запасного колеса або придбання і доставка нового колеса, здійснюється за рахунок Клієнта.

Примітка: послуга надається безкоштовно лише 1 (один) раз за термін дії договору. У випадку повторного звернення, оплата послуги проводиться Клієнтом самостійно.

3. Доставка палива.

Послуга надається в разі непередбачуваної ситуації, коли у Клієнта в дорозі раптово закінчилося пальне**. Клієнту буде організовано виїзд служби технічної допомоги, яка безкоштовно, доставить паливо для авто Клієнта.** Оплата пального, здійснюється за рахунок Клієнта.

Примітка: послуга надається безкоштовно лише 1 (один) раз за термін дії договору. У випадку повторного звернення, оплата послуги проводиться Клієнтом самостійно.

4. Запуск двигуна автомобіля.

Послуга надається у разі непередбачуваної ситуації, коли в автомобілі розрядилася акумуляторна батарея. Клієнту буде організовано виїзд служби технічної допомоги, яка надасть допомогу у запуску двигуна від зовнішнього джерела.

Примітка: оплата виїзду служби технічної допомоги та надання послуги з підзарядки АКБ здійснюється за рахунок Клієнта.

5. Доставка запасних частин.

Організація доставки запчастин, необхідних для ремонту автомобіля, найбільш швидким способом, якщо неможливо отримати ці запчастини на місці.

Примітка: Оплата послуги по доставці запасних частин здійснюється за рахунок Клієнта. Вартість запасних частин оплачується Клієнтом самостійно.

6. Iнформаційна допомога.

У разі необхідності Клієнту буде забезпечено інформаційну підтримку під час подорожі та всіляку консультативну допомогу у різних ситуаціях. Якщо Клієнт потрапив в ДТП, або склалася інша екстрена ситуація, йому буде надана консультація про правила поведінки при ДТП, а також інша необхідна інформація.

7. Організаційна допомога.

У разі необхідності, надання допомоги у виклику компетентних органів на місце події, яка має ознаки страхової, невідкладної медичної допомоги, МНС та інших екстрених служб.

Також на прохання Клієнта, йому може бути надана допомога у виклику таксі, організації прокатного автомобіля або інша необхідна допомога.

Примітка: оплата організованих послуг проводиться Клієнтом самостійно.

Автостраховка в Запорожье, Автострахование в Запорожье, Страховка автомобиля  на СТО Форсаж в ЗапорожьеАвтостраховка в Запорожье, Автострахование в Запорожье, Страховка автомобиля  на СТО Форсаж в Запорожье

И только на СТО ФОРСАЖ в городе Запорожье при оформлении страховки Арсенал

Вы получаете сладкий подарок СТО Форсаж в Запорожье, Автостраховка в Запорожье

Не верите, приезжайте и проверьте !!!!!!!

Консультация по тел:+380(68)455-62-24+380(98)412-36-94+380(99)092-76-35

 Можно в директ:https://www.instagram.com/sto_forsazh_zp_ua/

 Или в мессенжер:https://www.facebook.com/StoForsaz.zp

 Оформить заявку на сайте:https://forsazh.zp.ua/avtostraxovanie-avtomobilya-na-sto-forsazh/